درباره آتلیه کودک آسمان

آتلیه عکاسی کودک آسمان با به خدمت گرفتن کادر با تجربه خانم و آقا و پیشرفته ترین تجهیزات افتخار دارد لحظات زیبا و خاطره انگیز کودکان شما را ماندگار کند. در محیطی دلنشین و آرام و مدرن میزبان فرشتگان کوچک شما هستیم.

عکاسی از کودکان نیازمند حرفه ای بودن ، ابزار مجهز ، صبر و حوصله می باشد، نگاه جست و جو گر عکاسان آسمان،  در پس کادر دوربین به دنبال ثبت زیبایی های کودک شماست و  بهترین ها را برای شما به ارمغان می آورد. وقتی قرار باشد آتلیه‌ای متمایز شود و بی‌نظیر‌ترین و بهترین کار را ارائه دهد لازم است از بهترین و بی‌نظیر‌ترین امکانات هم استفاده کند. تجهیزاتی که آتلیه آسمان برای عکاسی کودک از آن‌ها استفاده می‌کند، هر کدام در نوع خود بهترین هستند. داشتن بهترین لنز پرتره در سطح آتلیه و بهترین فلاش در کنار دوربین بسیار قدرتمند آسمان جزو امتیازات منحصر به فرد این آتلیه است. جالب است بدانید حساسیت فوق العاده‌ای برای انتخاب رنگ دکور‌ها و حتی پس زمینه‌ها انجام گرفته که در کمتر جایی دیده می‌شود.studio1

ما در استودیو عکاسی آسمان دریافت ورودیه نداریم، هم چنین در انتخاب عکس ها و تعداد آنها هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد. زمان عکاسی از کودک شما محدود نیست، و عکاسان آسمان با صبر و وسواس کافی چندین ساعت را برای عکاسی از کودکانه ها و لطافت های کودک  دلبند شما همراه با دکورها و لوکیشن های متنوع و خاص ، که همگی به شکل طبیعی در آتلیه چیده می شود (عکس گرافیکی و مصنوعی به هیچ عنوان در آتلیه ما جایی ندارد) ، صرف می کنند.

از آنجا که خیلی از خانواده‌ها دوست دارند در کنار فرزندشان عکس یادگاری داشته باشند، آتلیه آسمان در کادر خودش از بهترین عکاسان خانم استفاده کرده است. عکاسان خانم باسابقه آسمان به حرفه‌ای‌ترین شکل ممکن کارشان را انجام می‌دهد.

در مدت زمان عکاسی تعداد زیادی عکس از کودک گرفته می شود تا بهترین لحظه‌های او شکار شود. جالب است بدانید لازم نیست بابت این تعداد عکس هزینه اضافه‌ای پرداخت کنید. گرفتن این تعداد عکس هیچ محدودیتی هم برایتان نخواهد داشت، فقط به دلیل ارزش گذاشتن به وقت خود و زحمات همکاران در آتلیه آسمان می‌ بایست به ازای هر دکوری که شما انتخاب می نمایید تا چیدمان و عکاسی شود حداقل یک عکس را انتخاب کنید و یا برعکس، ده‌ها عکس را  و یا حتی در ‌‌نهایت  یک آلبوم دیجیتالی ژورنالی با صحافی عالی و جلد چرم یا جنس دیگر را انتخاب کنید و از دیدن عکس‌های کوچولویتان لذت ببرید! همه این‌ها در آتلیه آسمان ممکن می‌شود.

عکس های کودکان شما به سبب حساسیت بسیار بالای ما ، با بالاترین کیفیت ممکن ، در یکی از بهترین و مجهزترین لابراتورهای تهران و بر روی کاغذ ابریشم چاپ می شود و در کمترین زمان ممکن آماده ی تحویل به شما عزیزان است.

استودیو عکاسی آسمان در تمامی روزها حتی روزهای تعطیل با تعیین وقت قبلی ، پذیرای شماست.

استودیو آسمان در منطقه ای با دسترسی آسان(تهران – سعادت آباد) قرار دارد.

نگاه عاشقانه ی ما از زیبایی های کودک شما هدیه ای ماندگار برای کوچولوی دوست داشتنی تان